Christienee

SCUBA HEELS

What`s up, what`s up everyone?! Wednesday calls for a brand new outfit post. This one is a favourite of mine! I bought these super cool scuba heels recently and I love them! Also the perfect matching of the sweater and the coat is liit. Anyway I`m so overwhelmed with uni now. On Tuesday I had two credit tests (English and Russian) and I truly believe I`ll do the English one again. It was so damn difficult. I wasn’t expecting that but we`ll see. And there are four more exams coming up. I won`t lie, I’m scared. It`s my first exam season at uni. But there`s a light at the end of the tunnel, haha. In the middle of February I`m going to Italyyy! So happy about that because I didn’t have a winter holidays last year. But the week we booked is the last one of our exam season, I unconsciously reduced it, oops. So yeah, I have to have everything done within 3 weeks. Fingers crossed! Have a beautiful day babes and see u soon.

Jak se máme?! Středa si žádá nějaký ten nový outfit. A tenhle patří, a rozhodně ještě nějakou chvíli bude, mezi mé velmi oblíbené. Není to dlouho co jsem si koupila tyhle super „neoprenový“ kozačky. Já osobně jim říkám ponožkový, protože tak vypadají, a i se tak v nich cítím, ale jsou boží! Dlouho jsem je sháněla, až nakonec úplnou náhodou sehnala. Nerada si objednávám boty z internetu, nejen kvůli velikosti, ale i protože většinou v reálu vypadají jinak a nemusí být pohodlné. S přítelem jsme jeli na Chodov, protože se on sám chtěl po nějakých botách podívat a světe div se, boty jsme koupili oba. (To se snad ještě nestalo, hahah.) No a ten svetr je také naprosto geniální. Letos jsem si svetry zase šíleně oblíbila, a nejraději bych je kupovala po hromadách. Ale přeci jen, musím být rozvážná a zatím mi přibilo pár super kousků. Tenhle je rozhodně ten nejlepší. Má úžasnou barvu, střih a ten objemný rolák je skvělý! Naprosto ideální věc pro mě, na zimu.

Mimo jiné se musím přiznat, že mě teď hodně zaměstnává škola. A ještě pár týdnů bude, protože mě čekají 4 zkoušky, které musím stihnout během tří týdnů. V úterý jsem psala zápočtový test z Angličtiny a Ruštiny. Budu se teď pár dní modlit, protože ta Aj byla těžší, než jsem čekala. Fingers crossed. A proč mám jen tři týdny? Protože jsem vysoce inteligentní, jak jinak. Původně jsem si myslela, že máme zkouškové do poloviny února, takže jsem si hned poté zabookovala dovolenou v Itálii. A až po tom, co jsme to zamluvili a určitě už i nějakou částku zaplatili, jsem zjistila, že ten týden, kdy budu pryč je ještě zkouškové. No, hahaha, tak jsem si to zkrátila. Na jednu stranu mi to vůbec nevadí, ale maličko mám strach abych to zvládla. Snad, snad ano! Na hory se neskutečně těším, protože minulý rok jsem nikde nebyla. Mějte krásný den a see u soon! 🙂

Outfit deets:
Sweater, Coat, Jeans – Zara
Boots – Aldo

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *