Christienee

PINK BLAZER

Hey loves! I warmly welcome you to this „new“ site. Of course it`s not new but it has been through some changes. Well, as you can see, a lot of changes! I know it took a while until it was done but in my opinion it`s totally worth it! I`ve been dreaming about a different design for so long but as I`m not clever with this IT stuff I had to wait until some miracle knocked on my door. And it happened few months ago. I can`t explain how happy I really am!!! Sometimes you have to make bad decisions at the beginning so you can do better later. Now it`s better for me and also for you! Doesn`t it look like a real lifestyle blog? I bet it does! I hope you like it guys! Let me know in the comment below what you think!
I shot this at the end of April I believe, when trees were blooming and it was before we started changing the design on my blog. These days it`s finally looking like a proper summer and I`m very happy for it. I`ve successfully passed my final exams at high school (maturita) so I already have holidayyys. I have some more tests coming up. But it`s nothing which could stress me, so I enjoy my free time.
When spring started I felt totally in love with powder/baby pink colour. I bought so many clothes in this colour and I wear it a lot. One of the very first pieces were this blazer and heels. It matches perfectly. I`ve added blue skinny jeans and a white top so it looks like an every day outfit.
Guys, have a nice time, enjoy the weather and thanks so much for reading my blog!

Ahoj všichni! Vřele vás tu vítám po opravdu dlouhé době.
Výjimečně ta dlouhá doba nebyla kvůli mojí lenosti nebo naopak vytíženosti, ale jak můžete vidět, blog prošel pár změnami. Dalo by se říci, že vlastně úplně kompletní proměnou. Dle mého názoru, to čekání stálo za to! Neskutečně se mi ten nový design líbí, a doufám že i vy s ním budete spokojeni a budou se vám moje články prohlížet ještě lépe. Opravdu dlouho jsem čekala a hledala někoho, kdo mi s tím bude moci pomoct, a koncem dubna se mi to konečně povedlo! Neumím ani vysvětlit, jak jsem za to ráda. Když jsem s blogem začínala, moc jsem tomu nerozuměla a byla jsem ráda, že mám alespoň něco, ale po čase se mi to přestalo líbit a v tu dobu jsem s tím nemohla prakticky vůbec nic udělat. Ale dnes je to hotové, a já doufám, že to pomůže i mě se blogu více věnovat.
Dnešní look není úplně aktuální. Stromy už jsou zelené, místo těch pěkných rozkvetlých, růžových. Tenhle outift jsme s kamarádkou byly fotit někdy v dubnu, kdy bylo jaro v té nejhezčí formě a ten den jsem ještě netušila, že se s blogem zaseknu na tak dlouho. Nicméně až na ty růžové stromy si nemyslím, že by to nebylo aktuální. Posledních pár dní je počasí každý den rozdílné, a například včera, jsem na sobě měla džíny i s tímto sakem. Barva pro moje S/S 17 je na sto procent světlě růžová. Totálně jsem se do té barvy zamilovala, a momentálně je už v mém šatníku a botníku několik kousků v této nádherné barvě. Sako a lodičky, které můžete vidět níže byly úplně první kousky, které jsem si v pudrově růžové koupila. Přidala jsem modré džíny a bílý top. Na běžný den je tohle pro mě skvělá volba, kterou v různých barevných kombinacích nosím velmi často.
Jediné, co mě teď trošku zaráží je problém s podpatky a autem. Né, že by se mi v nich řídilo nepohodlně, to vůbec. Ale vzhledem k tomu, že máme celý interiér auta černý, tak se mi u světlých podpatkových bot špiní pata – pokud se tomu chci vyhnout, musím se přezout, což mě opravdu nebaví! 😀
Jinak jak jste si mohli všimnout na mém instagramu, na konci května jsem úspěšně složila maturitu (yaaayyy) a teď řeším VŠ. Mám přihlášku na dvou školách, z čehož jedna je favoritní samozřejmě, tak jsem zvědavá a pevně doufám, že se mi tam povede dostat. Všem mým čtenářům maturantům, letošním bakalářům, magistrům, inženýrům atd. moc gratuluji!!! Já si letos poprvé užívám volný červen, a musím říci, že je to opravdu příjemné. Všem vám přeji krásný zbytek týdne a víkend, uvidíme se u dalšího článku!

Outfit details:
Top – Zara (similar)
Jeans – Topshop (here)
Blazer – Zara (similar)
Heels – Aldo (similar)
Pearl bracelet – Tous (similar)