Christienee

LITTLE RED RIDING HOOD

LITTLE RED RIDING HOOD

Hello guys! I am a horrible blogger and I know it, hah. I don`t want to justify again why I haven`t been active so I`ll just skip this part. It`s just my upcoming exams and uni, boyfriend abroad… Just a lot of stuff now!
I hope you all enjoyed the Easter holidays even if it was rainy and cold! Back to the days when the sun was out I wore this pretty black, white and red combo. To classic black skinny jeans I added a white n` black bardot top with pretty frill sleeves. And a red coat, also with frill sleeves. Maybe it`s because of Spring and the latest trends but I am so in love with all these girly things! In general this season`s fashion makes me so girly and cheerful. All the colours and shapes! But I can`t forget about my favourite black heels and handbag. I need a new black one, omg, this one is so over-worn! Maybe I`ll buy a new one soon. 🙂 Have a calm rest of the week everyone, I am going back into books.

Ahoj, zdravím asi po milionu letech! Nechci se zase ospravedlňovat proč jsem nepřidala článek tak strašně dlouho, takže tuhle část úplně vynechám. Ale s blížící se maturitou, vysokou školou a přítelem v zahraničí je toho teď opravdu hodně.
Doufám, že jste si užili Velikonoce, i když nebyly úplně slunné! Pár dní zpátky, když počasí bylo ještě vcelku pěkné jsem jakožto svůj pohodový outfit zvolila poměrně kontrastní kombinaci. Ke klasickým černým, skinny džínům jsem přidala bílo černý bardot top s volánkovými rukávy. A na to krásný, červený kabátek, též s volánkovými rukávy. Nevím, zda je to tím trendem, ale už od minulého léta se mi neskutečně líbí tyhle „dívčí” detaily. A s příchodem letošního jara mi přijde, že se s tím úplně roztrhl pytel. Celkově mi letošní S/S móda připadá hodně veselá a holčičí. Všemožné barvy, mašličky, a volánky a potisky. Nevím, jestli dojdu až ke žluté, ale k mému překvapení jsem si nedávno nakoupila spoustu růžových věcí… To už ale odbočuju od toho dnešního příběhu. V tomhle looku nic tak výrazného nemám, i když ten kabátek vzbuzuje hodně pozornosti – nebo alespoň mně to tak připadá, protože nejsem zvyklá nosit tak výrazné barvy. K oblečení jsem přidala černé lodičky a klasickou černou kabelku.
Všem maturantům přeji hodně štěstí s přípravami – sloh je sice za námi (uff, byla to katastrofa!), ale ještě nás toho hodně čeká, tak se hlavně nevzdávat! Snad mi teď už nepotrvá tak dlouho přidat další post!  Hezký zbytek týdne!